S.Ritter Piyano İtalik 123
Ürün Özellikleri :

 

Asaletle  Öncülük  Eden  S.Ritter Piyano 

 Germany  S.Ritter Piyano Co , Ltd

 

Muhteşem Ses Derinliği 

 

 

S.Ritter Piyano uzun bir geçmişi olan bir markadır.Almanya Brandenburg'de 1770 yılında kuruldu . S.Ritter Piyano  230 yıl önce , yapılan ilk piyanonun derin ruhu ve kalitesine sahiptir .         S.Ritter piyanolar ünlü ailelerin ve tüm dünyanın aradığı en popüler piyano oldu .
 
 

S.Ritter kurucusu

 
1755 yılında, Almanya da imparator ve imparatoriçe için bir piyano yapımcısı bulmak amacıyla  sarayda büyük bir piyano yarışması yapıldı . S.Ritter Piyano imparator ve imparatoriçe tarafından çok beğenildi , En iyi ses kalitesi , iyi dokunma duygusu ve muhteşem el işçiliği sayesinde S.Ritter Piyano birinci seçildi.  S.Ritter imparator ve imparatoriçe tarafından çok beğenildi , aynı zamanda asaleti olan bir piyanoydu . Bunun dışında , S.Ritter  ve ünlü müzisyen  Mozart yakın arkadaş oldu . S.Ritter imparatorluk ailesi için ilk özel piyano yapımcısı oldu.
 
 

Imperial piyano S.Ritter


Aynı yıl , Alman imparatoru S.Ritter tarafından yapılan piyano        " S.Ritter " adını verdi. Ve bu imparatorluk ailesi için üretilen ilk piyano oldu .  Beethoven , Mozart , J S Bach onların S.Ritter Piyano ile çalışmaları tüm dünyada popüler oldu : O zaman , çok iyi müzisyenler  vardı . 1781 Aralık ayında , iki büyük piyanist  Mozart ve Clementi sarayda S.Ritter piyano çaldılar ve ilk piyanist yarışması düzenledi . Bu büyük bir olay oldu ve Mozart kazandı .

Mozart'ın ünü arttıkça , S.Ritter piyano dünyanın en onur kazanan piyanosu oldu . S.Ritter piyano William I, Louis XVII , Richard X ve diğer bazı Avrupa İmparatorluk ailelerinin ilk seçeneği olmuştur. Piyanistler S.Ritter piyanoyu çok beyeniyordu.


 Bu güne kadar , Avrupa üst  sınıf piyanosu S.Ritter tarafından yapılan  " imparator piyano " oldu . Bir S.Ritter emperor piyano sahibi olmak bir asalet sembolüdür .


Fiyatı : TL

İLETİŞİM
  • info@piyanogalerisi.com
  • Tel : +90 212 525 53 91
  • Fax : +90 212 521 63 02
SOSYAL AĞLAR

İnteraktif Yazılım